ŁAPAJ TRZYMAJ!
Bądź szybki jak kobra albo pamiętliwy jak słoń. A jeśli masz to i to wygrana jest Twoja!
(PREMIERA)

Granie nie tylko rodzinne


Filmik który kliknąłeś, to rozgrywka (nie udawana!) w to Łapaj trzymaj! Prosta w zasadach ale trudna do wygrania jeśli nie masz refleksu kobry, albo pamięci słonia.  Jak w nią grać dowiesz się TUTAJa gdy dłonie zaczną robić się rumiane, tymi samymi kartami możesz zagrać w coś z zupełnie innej beczki, bo Łapaj trzymaj! to jedna z wielu gier na karty hybrydowe.  

Karty hybrydowe ??? 

Raczej o nich nie słyszałeś, bo to zupełnie nowe rozdanie w grach bez prądu, zmieniające mechanikę "gier w karty", ich dynamikę i sposób zaangażowania graczy. Wymyślone od nowa i skorelowane z dwiema kośćmi na poziomie DNA, otwierają graczom mechaniki dostępne dotąd tylko w grach planszowych, wciąż mieszcząc się w kieszeni i w kieszonkowym (jak działają dowiesz się niżej).

W co jeszcze można nimi zagrać?

Tytułów jest już kilkanaście i przybywa nowych. Od gier rodzinnych, przez imprezówki po tytuły zdolne zmarszczyć czoła nawet ogranym zawodnikom. Instrukcje naszych gier znajdziesz niżej, a stworzone przez społeczność graczy na naszym Facebooku (z czasem zawędrują na stronę www). Kto wie, może kiedyś znajdzie się tam i Twoja gra, bo te karty są jak klocki Lego i aż kusi żeby ułożyć coś własnego, niezależnie od instrukcji na pudełku:). To jak, dołączysz? 

 

Jak działają dowiesz się klikając TUTAJ 

 W co już można nimi zagrać  TUTAJ 

Kręci Cię tworzenie gier? Kliknij  TUTAJ 

Jeśli chcesz je kupić, kliknij  TUTAJ 

 
Dołącz do nas i zobacz co potrafią karty wymyślone od nowa! 

(I polub nas na Facebooku, by nie ominęły Cię premiery nowych gier i ploteczki ze świata kart hybrydowych!)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl