Opsss... Wyprzedaliśmy się!
Niedługo nowa dostawa kart i nieco odświeżone zasady dla twórców gier.

Co na stole dla Ciebie?

Nowa platforma do gier towarzyskich.

Skoro tu jesteś, to pewnie grywasz w karty lub planszówki. Karty hybrydowe są gdzieś w pół drogi między nimi, łącząc poręczność i uniwersalność kart z możliwościami planszówek, choć jak już wiesz z filmiku, plastikowe potwory musisz sobie dowyobrazić ;). 

Jak to działa? 

Jak pewnie pamiętasz, przerzucanie kości dynamicznie zmienia grupę kart zgodnych z wynikiem rzutu, a konsekwencje tej zmiany zależą od scenariusza danej gry. 
Obojętne co wyrzucisz, 11 kart zawsze zgodne będzie z rzuconą kombinacją, a ta prosta korelacja kart i kości zupełnie zmieniła mechanikę "gier w karty". Właściwości kart nie muszą już być zabetonowane od początku do końca gry, bo mogą dynamicznie zmieniać się co grę, co rozdanie, albo z każdym ruchem gracza. W jednej kolejce możesz mieć w garści złoto, które w następnej pechowy rzut zamieni ci...w  błoto - wszystko zależy od fantazji autora danej gry!

  

W co już można nimi zagrać?

Gier wciąż przybywa, ale już zagrasz w kilkanaście tytułów, których instrukcję za darmo pobierasz z naszej www. Od gier rodzinnych, przez imprezówki po tytuły zdolne zmarszczyć czoła nawet ogranym zawodnikom. A że karty hybrydowe to platforma otwarta, możesz tworzyć też własne gry i w mediach społecznościowych dzielić się nimi z innymi!
Kto wie, może wśród naszych "oficjalnych" tytułów kiedyś znajdzie się i Twoja gra, bo karty hybrydowe aż kuszą żeby stworzyć coś własnego. To jak, dołączysz?

Dokładniej jak działają dowiesz się TUTAJ  

W co już można nimi zagrać znajdziesz TUTAJ 

Kręci Cię tworzenie gier? Kliknij  TUTAJ 

Jeśli chcesz je kupić, kliknij  TUTAJ 

 
     Dołącz do nas i zobacz co potrafią karty wymyślone od nowa! 

(I polub nas na Facebooku, by nie ominęły Cię premiery nowych gier i ploteczki ze świata kart hybrydowych!)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl