SAPER
Gorąca premiera komputerowego klasyka w adaptacji na karty hybrydowe!

Zamiast prądu będziesz potrzebował rywala z krwi i kości, a obaj będziecie robić wszystko by ocalić swoje;)

laureat konkursu: 

 mam pomysl na startup 2022

 

Co rewolucja niesie Tobie?

Nową platformę do gier towarzyskich.

Skoro tu jesteś, to pewnie grywasz w karty lub planszówki. Karty hybrydowe są gdzieś w pół drogi między nimi, łącząc poręczność i uniwersalność kart z możliwościami planszówek, choć przyznajemy, że plastikowe potwory musisz sobie dowyobrazić ;). 

Jak to działa? 

Przyjrzyj się ilustracji poniżej. Trudno przegapić skrzyżowanie 2 rzędów kart i leżące na nich kostki. Zauważ, że na kolumnie czwórek leży kostka z czwórką, a kolor drugiej kostki kostki pokrywa się z kolorem rzędu kart na których leży. Teraz wyobraź sobie, że przerzucasz kości i zamiast żółte/czwórki wypada np. czerwone/trójki. Jeśli w głowie podświetlił ci się rząd czerwonych i trójek, to znaczy że coś już świta:).

Zgadza się, w kartach hybrydowych karty rozdają kości a ich przerzucanie dynamicznie zmienia grupę kart zgodnych z wynikiem rzutu. Obojętne więc co wyrzucisz, 11 kart zawsze będzie zgodne z rzuconą kombinacją, a jedna z nich stanie się prawdziwym koksem (zobacz na żółtą czwórkę - jest zgodna zarówno z kostką nominału jak i koloru i nazywamy ją Dubletem)
Ta prosta korelacja kart i kości zupełnie zmieniła mechanikę "gier w karty". Jej wykorzystanie zależy od autora danej gry, ale nie zmieniając ręki w jednej kolejce możesz mieć w garści złoto, które pechowy rzut zamieni ci w błoto... 
Właściwości kart nie muszą już być zabetonowane od początku do końca gry, bo mogą dynamicznie zmieniać się co grę, co rozdanie, albo z każdym ruchem gracza!

Co więcej, z dokerów (to te karty 1-6 i od białej do czarnej na skrajach) możesz budować plansze i w zorganizowanej przestrzeni lokalizować karty, przemieszczać je,  a nawet "strzelać" do wrogich jednostek!  

W co już można nimi zagrać?

Gier wciąż przybywa, ale już zagrasz w kilkanaście tytułów, których instrukcję za darmo pobierasz z naszej www. Od gier rodzinnych, przez imprezówki, po tytuły zdolne zmarszczyć czoła nawet ogranym zawodnikom. A że karty hybrydowe to platforma otwarta, możesz tworzyć też własne gry i w mediach społecznościowych dzielić się nimi z innymi!
Kto wie, może wśród naszych "oficjalnych" tytułów kiedyś znajdzie się i Twoja gra, bo karty hybrydowe aż kuszą żeby stworzyć coś własnego. To jak, dołączysz? 
 

Dokładnie jak działają dowiesz się TUTAJ   

W co już można nimi zagrać znajdziesz TUTAJ 

Kręci Cię tworzenie gier? Kliknij  TUTAJ 

Jeśli chcesz je kupić, kliknij  TUTAJ 

 

     Dołącz do nas i zobacz co potrafią karty wymyślone od nowa! 

(I polub nas na Facebooku, by nie ominęły Cię premiery nowych gier i ploteczki ze świata kart hybrydowych!)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl