Gorąca premiera - gra "37" Marka Roszkowskiego.

Tym razem coś dla prawdziwych "karciarzy", którzy myślą szybciej, liczą lepiej i widzą więcej! 

Co rewolucja niesie Tobie?

Nową platformę do gier towarzyskich łączącą uniwersalność i poręczność kart, z możliwościami jakie otwierają planszówki. Wciąż więc możesz grać nawet na plażowym kocyku, ale szklany sufit ograniczeń zwykłych kart podniósł się o parę pięter wyżej.

Jak to działa? 

Prosta korelacja kart i kości zupełnie zmieniła mechanikę "gier w karty", ich dynamikę i sposób zaangażowania graczy. Właściwości części kart zgodnych z wynikiem rzutu kośćmi mogą dynamicznie się zmieniać, więc karty w jednej kolejce warte złoto, w następnej mogą zamienić się w błoto!

Dotąd trzymałeś karty przy orderach albo wykładałeś je na stół. Teraz możesz budować plansze i w zorganizowanej przestrzeni lokalizować je, przemieszczać,  a nawet "strzelać" do wrogich jednostek. Wkraczamy więc na tereny zajęte dotąd przez planszówki, a wszystko wciąż mieści się w kieszeni! 

W co już można nimi zagrać?

Tytułów jest już kilkanaście i co kilka tygodni przybywa nowych. Od gier rodzinnych, przez imprezówki po tytuły zdolne zmarszczyć czoła nawet ogranym zawodnikom. Ich instrukcje znajdziesz niżej, a gier stworzonych przez społeczność graczy szukaj na naszym Facebooku. Kto wie, może kiedyś znajdzie się tam i Twój tytuł, bo te karty są jak klocki Lego i aż kusi żeby ułożyć coś własnego nie patrząc na instrukcję z pudełka:). To jak, dołączysz? 
 

Dokładnie jak działają dowiesz się TUTAJ   

W co już można nimi zagrać znajdziesz TUTAJ 

Kręci Cię tworzenie gier? Kliknij  TUTAJ 

Jeśli chcesz je kupić, kliknij  TUTAJ 

 

     Dołącz do nas i zobacz co potrafią karty wymyślone od nowa! 

(I polub nas na Facebooku, by nie ominęły Cię premiery nowych gier i ploteczki ze świata kart hybrydowych!)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl