Bazinga! - dziewiąta i baaardzo imprezowa gra na karty hybrydowe już do bezpłatnego pobrania!

 
Planszówki są super!

Jest z nimi tylko jeden problem. Kupujesz, zagrasz raz albo i sto, ale w końcu zaczynają się kurzyć... Możesz przedłużać im życie dokupując dodatki, ale pomidorowa z ryżem, kluseczkami, lanym ciastem czy makaronem, to wciąż pomidorowa. Sięgasz więc po następną, potem po kolejną i tak w kółko póki świnka nie wyzionie ducha. Zadaj więc sobie jedno proste pytanie: 

Co Cię w nich kręci?

Jeśli obrazki na pudełkach, figurki, czy wyciskanie formatek, to mamy pozamiatane i dalej nie musisz czytać. Ale jeśli gry kupujesz dla emocji, to już inna bajka. Już chyba łapiesz, że próbujemy Cię przekonać do czegoś z inne beczki. Apropos "czegoś z innej beczki":)... 

Tej wojny nie sposób wygrać, ale mamy nowy oręż - KARTY HYBRYDOWE. Skorelowanie kart i kości na poziomie DNA, zmieniło wszystko co wiesz o kartach. Czyste zasady i emocje które mieszczą się w kieszeni i gwarantowane kilkanaście darmowych gier do pobrania rocznie. Nie licząc tych które wymyślicie WY (gracze), bo prawdopodobnie pierwsza rzecz jaka przyjdzie ci do głowy po zrozumieniu zasad ich działania to, stworzenie własnej gry:). 

Dołącz do nas i pozwól emocjom wyjść z pudła!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl