GRY NA KARTY HYBRYDOWE

Gry na karty hybrydowe są i zawsze będą darmowe. Tutaj znajdziesz "oficjalne" gry, czyli stworzone albo sprawdzone przez nasz zespół. Sprawdzone, oznacza gry społecznościowe stworzone przez entuzjastów kart hybrydowych w które graliśmy i doczekały się opracowania w naszym standardzie ich prezentacji (ilustrowana instrukcja PDF, niekiedy video-tutorial). Miniatury gier opatrzone są ikonami ilustrującymi kolejno:

  • Orientacyjny czas gry. 
  • Liczba graczy.
  • Orientacyjny stopień trudności gry. 
  • Rodzinność gry, czyli na ile w naszej subiektywnej ocenie nadaje się grania z dziećmi w wieku szkolnym.

Szczególne miejsce zajmują gry terapeutyczne, które równie dobrze sprawdzają się w założonych zastosowaniach jak i w zabawie z najmłodszymi dziećmi. Kliknij w miniaturę aby zobaczyć opis gry, pobrać instrukcje PDF do druku i obejrzeć video-tutorial.  


"37"

Gra 37 na karty hybrydowe

Wykładaj karty, których suma punktów wynosi 37. Podmieniaj karty rywalom psując ich układy, a dokerami broń własnych. Żeby wygrać, musisz myśleć szybciej i widzieć więcej! 


 Łapaj trzymaj!

Łapaj trzymaj! - gra na karty hybrydowe

Kiedy oko wypatrzy kartę, dłoń musi ją capnąć jak kobra, więc orientuj się co mówią kości! W tej grze pamiętliwość zdecydowanie popłaca.


Kalmar 

Gra w kalmara - na karty hybrydowe

Gra inspirowana fikcyjnymi wydarzeniami prawdziwego serialu. Różnica? Gwarantujemy przeżycie. Wielokrotne...


Evil hybrid poker 

Evil hybrid poker - karty poker

Adaptacja Texas holden pokera na karty hybrydowe. Może ukąsić dotkliwiej niż oryginał jeśli poziom ryzyka ustawisz na extreme!


Trafalgar

Trafalgar - gra na karty hybrydowe

Kto kogo przechytrzy? Pojedynek między dwoma admirałami i ich flotami, gdzie umiejętność blefu i rozgryzienia przeciwnika ma kluczowe znaczenie dla zwycięstwa.


Przyjaciele & Wrogowie

Przyjaciele i wrogowie - gra na karty hybrydowe

Podobno przyjaciół poznaje się w biedzie. Ale kiedy bieda może spotkać Cię z ich ręki, wyjście z niej może mieć bardzo konkretną cenę...W tej grze "szlachectwo nie zobowiązuje" ;) 


Memory Master

Memory gra na karty hybrydowe

Fotograficzna pamięć ułatwi wygraną. Choć pewności nie ma, bo karty rozdają kości, które zwiążą ci zwoje w supełki.


Domino

Domino na karty hybrydowe

Gra dla spostrzegawczych ... złośliwców. Damy utrzymują, że to najbardziej patchworkowa gra ever. No może po Sagradzie :)


Banzai!

Banzai! - gra na karty hybrydowe 

Tak jak prosty ciura z kuszą mógł ubić okutego w stal rycerza, tak możesz stracić najsilniejszą kartę z ręki najsłabszej. Albo zyskać.


Bang w Bank!

Bang w bank! - gra na karty hybrydowe

Hazard w czystej postaci. Obstawiaj wolne pola na planszy kartami w swoim kolorze i módl się żeby kości były dla Ciebie łaskawe.


Dump

Dump gra na karty hybrydowe

Karty które masz w ręku parzą! Zrzucaj je więc jak najszybciej, choć wiedz że Twoi rywale ... tylko na to czekają.


Bazinga!

Bazinga gra na karty hybrydowe

Jak mówi mądra księga - co bliźnim uczynisz, Tobie może być uczynione...  Pierwsza w świecie gra imienia Sheldona Coopera. Prawdopodobnie. I w ogóle pierwsza gra na karty hybrydowe jaka powstała! Nawet nie ukrywamy, że patrzyliśmy w stronę macao;) 


 Gry terapeutyczne

Gry terapuetyczne na karty hybrydowe

Zestaw gier/ćwiczeń przeznaczonych do terapii osób wymagających stymulowania ośrodkowego układu nerwowego (demencja, wady rozwojowe)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl