SAPER
Gorąca premiera komputerowego klasyka w adaptacji na karty hybrydowe!

Zamiast prądu będziesz potrzebował rywala z krwi i kości, a obaj będziecie robić wszystko by ocalić swoje;)

laureat konkursu: 

 mam pomysl na startup 2022

 

GRY NA KARTY HYBRYDOWE

Gry na karty hybrydowe są darmowe. Tutaj znajdziesz "oficjalne" gry, czyli stworzone albo sprawdzone przez nasz zespół. Sprawdzone, oznacza gry społecznościowe stworzone przez entuzjastów kart hybrydowych w które graliśmy i doczekały się opracowania w naszym standardzie ich prezentacji (ilustrowana instrukcja PDF, niekiedy video-tutorial). Miniatury gier opatrzone są ikonami ilustrującymi kolejno:

  • Orientacyjny czas jednej rozgrywki. 
  • Liczba graczy.
  • Umowny stopień trudności gry. 
  • Rodzinność gry, czyli na ile w naszej subiektywnej ocenie nadaje się grania z dziećmi w wieku szkolnym.

Szczególne miejsce zajmują gry terapeutyczne, które równie dobrze sprawdzają się w założonych zastosowaniach jak i w zabawie z najmłodszymi dziećmi. Kliknij w miniaturę aby zobaczyć opis gry, pobrać instrukcje PDF do druku i obejrzeć video-tutorial.  


Saper (unplugged)

gra Saper na karty hybrydowe

Adaptacja komputerowego klasyka, więc też unikasz wdepnięcia na minę przeciwnika. Czerwone i żółte karty podpowiedzą ci gdzie ich szukać, a kostka i białe dadzą szansę je rozbroić. Spiesz się raczej powoli, choć czasem będziesz musiał zaszarżować!  


37"

Gra 37 na karty hybrydowe

Wykładaj karty, których suma punktów wynosi 37. Podmieniaj karty rywalom psując ich układy, a dokerami broń własnych. Żeby wygrać, musisz myśleć szybciej i widzieć więcej! 

 Łapaj trzymaj!

Łapaj trzymaj! - gra na karty hybrydowe

Kiedy oko wypatrzy kartę, dłoń musi ją capnąć jak kobra, więc orientuj się co mówią kości! W tej grze pamiętliwość zdecydowanie popłaca.


Kalmar 

Gra w kalmara - na karty hybrydowe

Gra inspirowana fikcyjnymi wydarzeniami prawdziwego serialu. Różnica? Gwarantujemy przeżycie. Wielokrotne...


Evil hybrid poker 

Evil hybrid poker - karty poker

Adaptacja Texas holden pokera na karty hybrydowe. Może ukąsić dotkliwiej niż oryginał jeśli poziom ryzyka ustawisz na extreme!


Trafalgar

Trafalgar - gra na karty hybrydowe

Kto kogo przechytrzy? Pojedynek między dwoma admirałami i ich flotami, gdzie umiejętność blefu i rozgryzienia przeciwnika ma kluczowe znaczenie dla zwycięstwa.


Przyjaciele & Wrogowie

Przyjaciele i wrogowie - gra na karty hybrydowe

Podobno przyjaciół poznaje się w biedzie. Ale kiedy bieda może spotkać Cię z ich ręki, wyjście z niej może mieć bardzo konkretną cenę...W tej grze "szlachectwo nie zobowiązuje" ;) 


Memory Master

Memory gra na karty hybrydowe

Fotograficzna pamięć ułatwi wygraną. Choć pewności nie ma, bo karty rozdają kości, które zwiążą ci zwoje w supełki.


Domino

Domino na karty hybrydowe

Gra dla spostrzegawczych ... złośliwców. Damy utrzymują, że to najbardziej patchworkowa gra ever. No może po Sagradzie :)


Banzai!

Banzai! - gra na karty hybrydowe 

Tak jak prosty ciura z kuszą mógł ubić okutego w stal rycerza, tak możesz stracić najsilniejszą kartę z ręki najsłabszej. Albo zyskać.


Bang w Bank!

Bang w bank! - gra na karty hybrydowe

Hazard w czystej postaci. Obstawiaj wolne pola na planszy kartami w swoim kolorze i módl się żeby kości były dla Ciebie łaskawe.


Dump

Dump gra na karty hybrydowe

Karty które masz w ręku parzą! Zrzucaj je więc jak najszybciej, choć wiedz że Twoi rywale ... tylko na to czekają.


Bazinga!

Bazinga gra na karty hybrydowe

Jak mówi mądra księga - co bliźnim uczynisz, Tobie może być uczynione...  Pierwsza w świecie gra imienia Sheldona Coopera. Prawdopodobnie. I w ogóle pierwsza gra na karty hybrydowe jaka powstała! Nawet nie ukrywamy, że patrzyliśmy w stronę macao;) 


 Gry terapeutyczne

Gry terapuetyczne na karty hybrydowe

Zestaw gier/ćwiczeń przeznaczonych do terapii osób wymagających stymulowania ośrodkowego układu nerwowego (demencja, wady rozwojowe)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl