Gorąca premiera - zagraj w KALMARA. Gwarantujmy przeżycie. Wielokrotne...

Darmowe gry do pobrania

Gry na karty hybrydowe są i zawsze będą darmowe. Kliknij w miniaturę aby zobaczyć opis gry, pobrać instrukcje PDF do druku i obejrzeć video-tutorial (w niektórych grach) 

 

Kalmar 

Gra inspirowana fikcyjnymi wydarzeniami prawdziwego serialu. Różnica? Gwarantujemy przeżycie. Wielokrotne...


Evil hybrid poker 

Adaptacja Texas holden pokera na karty hybrydowe. Może ukąsić dotkliwiej niż oryginał jeśli poziom ryzyka ustawisz na extreme!


Trafalgar

Kto kogo przechytrzy? Pojedynek między dwoma admirałami i ich flotami, gdzie umiejętność blefu i rozgryzienia przeciwnika ma kluczowe znaczenie dla zwycięstwa.


Przyjaciele & Wrogowie

Podobno przyjaciół poznaje się w biedzie. Ale kiedy bieda może spotkać Cię z ich ręki, wyjście z niej może mieć bardzo konkretną cenę...W tej grze "szlachectwo nie zobowiązuje" ;) 


Memory Master

Fotograficzna pamięć ułatwi wygraną. Tutaj pewności nie ma, bo karty rozdają kości, które powiążą ci supełki w głowie.


Domino

Gra dla spostrzegawczych ... złośliwców. Damy utrzymują, że to najbardziej patchworkowa gra ever. No może po Sagradzie :)


Banzai!

 

Tak jak prosty ciura z kuszą mógł ubić okutego w stal rycerza, tak możesz stracić najsilniejszą kartę z ręki najsłabszej. Albo zyskać.


Bang w Bank!

Hazard w czystej postaci. Obstawiaj wolne pola na planszy kartami w swoim kolorze i módl się żeby kości były dla Ciebie łaskawe.


Dump

Karty które masz w ręku parzą! Zrzucaj je więc jak najszybciej, choć wiedz że Twoi rywale ... tylko na to czekają.


Bazinga!

Jak mówi mądra księga - co bliźnim uczynisz, Tobie może być uczynione...  Pierwsza w świecie gra imienia Sheldona Coopera. Prawdopodobnie. I w ogóle pierwsza gra na karty hybrydowe jaka powstała! Nawet nie ukrywamy, że patrzyliśmy w stronę macao;)

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl