SAPER
Gorąca premiera komputerowego klasyka w adaptacji na karty hybrydowe!

Zamiast prądu będziesz potrzebował rywala z krwi i kości, a obaj będziecie robić wszystko by ocalić swoje;)

laureat konkursu: 

 mam pomysl na startup 2022

 

Co nam chodzi po głowie?

Tutaj dowiesz się nad czym pracujemy, jednak najlepszym sposobem żeby niczego nie przeoczyć jest śledzenie naszego FB. Nowościami będą głównie nadchodzące gry, ale planujemy też:

  • Edycje specjalne i kolekcjonerskie kart hybrydowych
  • Eventy i wydarzenia
  • Geme jams

Te planowaliśmy wiosną 2022, ale jak nie pandemia to wojna , i to nie w kinie..  (Gry pojawiają się sukcesywnie)

Gry w przygotowaniu

Opisy gier naszego zespołu w różnym stadium zaawansowania. UWAGA: zestawienie nie obejmuje gier tworzonych przez fanów.

 

   Więzień labiryntu   

Z zakrytych kart układasz planszę w formie labiryntu i próbujesz się z niego wydostać, zanim dorwą Cię inni gracze. Nie jesteś całkiem bezbronny, ale zamiast ryzykować starcie, lepiej skorzystaj z możliwości przenikania przez ściany albo zastawiania pułapek. Wygrywa nie ten kto najbardziej zaszkodzi rywalom, ale ten kto wyjdzie na zewnątrz o własnych siłach!
 

   Burn   

Gra inspirowana nieco odjechanym "the Mind". Zrzucacie karty w rosnącym porządku, poczynając od markera wyznaczonego przez kombinację, zachowując kolejność ich starszeństwa. Kluczem jest szacowanie ryzyka, czy między kartę którą zrzucasz a ostatnią na stole, ktoś nie wciśnie własnej paląc Twoją. A im więcej spalonych kart na Twoim stosie, tym większa szansa na miejsce w piekle...

   Tetrissium   

Komplet odkrytych kart na planszy z dokerów tworzy kolorową mozaikę. Rzut kości wyznacza miejsce, z którego musisz usunąć kartę. Powstaje dziura, którą musisz załatać przesuwając przylegającą do niej kolumnę kart. Karty, które zetkną się wspólnymi kolorami możesz zatrzymać. Powstałe miejsce znowu możesz „załatać” na tej samej zasadzie. Im więcej kart zbierzesz, tym większa szansa na wygranie. Jeden z testujących stwierdził, że najbardziej pożądaną cechą gracza jest … zez rozbieżny :).

   This-is-Sparta!   

Gra strategiczna, gdzie na mapie złożonej z 72 pól (potrzebne 2 talie) poruszasz się jednostkami złożonymi z kart. Jednostki budujesz z kart które kupujesz rozsądnie gospodarując budżetem. Ilość czy jakość? Ten dylemat będzie ci towarzyszyć przez całą rozgrywkę, bo jednostki które budujesz mają różne właściwości zarówno w boju i manewrze. 

   Gry terapeutyczne   

Coś z zupełnie innej beczki. Cechy fizyczne kart (prosta mechanika działania, jednoznaczna identyfikacja) nasunęły nam pomysł stworzenia serii kilku gier terapeutycznych dla osób po udarach, z chorobą Alzheimera, zespołem Downa i innymi tego typu zaburzeniami (pierwsze doświadczenia są bardzo obiecujące). Ponieważ nie będą to gry w rozumieniu takim jak pozostałe tytuły, stworzymy dla niech odrębny katalog.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl