Karty Hybrydowe - laureat konkursu: 

 mam pomysl na startup 2022

Dziękujemy naszym sponsorom!

ZWROTY

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku " o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

Formularz odstąpienia od umowy znajduje się TUTAJ.

Jak dokonać zwrotu?

 1. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru w momencie zakupu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 3 dni roboczych przelewem na konto z którego otrzymaliśmy przelew.
 2. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient stwierdzi uszkodzenie lub wadę fabryczną, prosimy o kontakt mailowy na hybcards@gmail.com Prosimy o nie odsyłanie towaru bez wcześniejszego kontaktu.
 3. Koszty związane z odesłaniem towaru uszkodzonego w czasie wysyłki lub wysłanego błędnie, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki, rozpatrzeniu i uznaniu reklamacji. Wymagane jest dołączenie przynajmniej jednego z maili otrzymanych po zakupie:
  1. podziękowania za zamówienie
  2. rejestracji zapłaty
 4. Reklamacje rozpatrywane są nie później niż 3 dni robocze od ich wpłynięcia.Towar uszkodzony wymieniamy na pełnowartościowy lub zwracamy równowartość, w sytuacji gdy towar jest niedostępny.
 5. Zwroty prosimy odsyłać na:
  Jacek Tomczyk Hybrid Cards
  ul. Prosta 22/11
  30-814 Kraków
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl