Opsss... Wyprzedaliśmy się!
Niedługo nowa dostawa kart i nieco odświeżone zasady dla twórców gier.

Więc co obstawiłeś?

My obstawiamy, że raczej nie zgadłeś, bo nasz kudłaty bohater sam nie mógł uwierzyć w to co zrobił! Na szczęście mu wybaczono, bo emocje jakie wywołuje ta gierka trudno trzymać na wodzy. Zresztą zobacz sam (mniej więcej w połowie filmu).

ŁAPAJ TRZYMAJ! to tylko jedna z wielu gier na karty hybrydowe, choć przyznajemy, że najgłośniejsza. W końcu walenie dłonią w stół potrafi narobić sporo hałasu:). Obok kilku innych, należy do gier dedykowanych raczej młodszym graczom, choć i rodzice mogą sprawdzić czy koordynacją oko-ręka wciąż działa jak należy. Jak grać w ŁAPAJ TRZYMAJ! dowiesz się klikając link niżej, a jeśli ćwiczenie refleksu Cię znudzi, tymi samymi kartami możesz zagrać w coś z zupełnie innej beczki. 

A wybór masz spory, bo karty hybrydowe to zupełnie nowa, uniwersalna platforma do gier towarzyskich. Tak jak w zwykłych kartach, jedną talią zagrasz w wiele darmowych gier, ale to jedyne co łączy je ze starszymi braćmi. Wyglądają i działają inaczej, bo korelacja kart i kości zmienia wszystko co dotąd wiedziałeś o kartach. Klikając poniższe linki dowiesz się o nich wszystkiego:

Jak działają dowiesz się klikając TUTAJ 

 W co już można nimi zagrać  TUTAJ 

Kręci Cię tworzenie gier? Kliknij  TUTAJ 

Jeśli chcesz je kupić, kliknij  TUTAJ 

 
Dołącz do nas i zobacz co potrafią karty wymyślone od nowa! 

(I polub nas na Facebooku, by nie ominęły Cię premiery nowych gier i ploteczki ze świata kart hybrydowych!)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl